Skip to content

Poznejte náš tým. Co lektor, to jiná jógová lekce bez ohledu na stejný název. I když si vyhledáte lekci jógy podle svého zaměření, můžete být překvapeni rozdílným přístupem. A právě tento přístup je přístupem lidským, osobitým, který poukazuje na osobnost lektora.

Proto neváhejte, zkoušejte a čerpejte od nás všech. Jistě si najdete toho svého lektora, který vám bude sedět a povede vás na vaší osobní cestě. A možná vás bude bavit vzít si od každého z nás něco…

Pavla a Jana jsou kreativní múzou a strážkyní studia.

Jana Novotná
strážkyně chodu studia
Pavla Galla Rožumberská
kreativní múza studia

V našem týmu je řada milých a šikovných lektorek.

Romana Šilhánková
lektorka studia
Daniela Fremuntová
lektorka studia
Vlaďka Vacková
lektorka studia
Veronika Ingrová
lektorka studia
Daniela Dzurillová
lektorka studia

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.