Skip to content
Náš tým > Nela Bauerová
lektorka studia

Bývalá manažerka, která se rozhodla naplno věnovat józe a svému podnikání. Vydala se na šestileté dobrodružství do zahraničí, aby nasbírala zkušenosti a při tom objevila kouzlo jógy.

Při józe se naučila nejen posilovat své tělo, ale také uklidnit svou mysl a najít vnitřní klid, třeba i uprostřed hektické Dubaje. To ji motivovalo se józe věnovat hlouběji, aby mohla pomoci ostatním najít kouzlo jógy. Udělala si kurz na Astanga jogu na Bali s All Yoga training pod vedením skvělého Davida Adame a je připravená sdílet svoje zkušenosti a znalosti.

Jóga pro ni už ale není jenom o pohybu, je to životní styl, současný okamžik, prožití a užívání si každého dne a cesty k “cíli”. Miluje cestování, přírodu, zvířata, pohyb všeho druhu. Zajímá se o zdravou stravu a celkově zdravý životní styl a osobní rozvoj.

Návrh bez názvu (2)

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Ashtanga Yoga (Bali)

All Yoga training (Bali)

LEKCE VE FUSION YOGA STUDIU

Ashtanga Vinyása Yoga středa 18:00–19:15

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.