Skip to content

Než navštívíte naše lekce, přečtěte si, jak se připravit. Našim cílem je, aby se každý návštěvník našeho studia mohl na lekci koncentrovat a odcházel s pocitem úspěšné regenerace a odpočinku.

Na lekce je nutné mít rezervaci. Tu si uděláte v našem rezervačním systému. Založíte si svůj profil a hned se můžete na lekce přihlašovat. V tomto systému můžete sami své rezervace také zrušit, pokud zjistíte, že se dané lekce nemůžete zúčastnit.

Zrušení rezervace je možné nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Pokud již nemůžete lekci zrušit v rezervacích, zavolejte prosím na recepci a domluvte se telefonicky.

Kapacita sálu je 15 až 17 osob. Mezi jednotlivými lekcemi je vždy patnáctiminutová pauza pro úklid, větrání a výměnu návštěvníků.

Parkování je možné hned u studia.

Své auto můžete nechat v těsné blízkosti studia na náměstí Na Sádkách. Jsou zde parkovací automaty s mobilní aplikací. První hodina je zdarma, druhá a třetí hodina je za 20 Kč, za každou další hodinu se platí 30 Kč.

Aby byla první návštěva snadná

Chceme, aby se každý, kdo k nám přijde cvičit, cítil příjemně a pohodlně. Jistě si přejete to samé. Přečtěte si prosím následující řádky, které vám nastíní chování v jógovém studiu, kde vládne harmonie a pohoda díky dodržovaným pravidlům.

Co vás čeká v sále na jógu?

Cvičební prostor pro jógovou praxi je vybavený protiskluzovými podložkami, kvádry, přitahovacími páskami a bolstery. Použijete-li podložku na jógu, po lekci ji prosím dezinfikujte připravenými přípravky. Půjčení všech jógových pomůcek je zdarma. Přesto doporučujeme nosit si vlastní podložku. Zakoupit ji můžete třeba v našem butiku.

Jak nenarušovat pohodu ostatních?

Příjemnou atmosféru ve studiu není dobré narušovat hlasitými výjevy nebo hlasitou komunikací ani za dveřmi sálu. Děláme vše pro to, abychom vám dopřáli prostředí pro odpočinek a maximální relaxaci.

Přijďte včas, o to více si cvičení vychutnáte.

Na lekci přicházejte zhruba 15 minut před jejím začátkem, ať máte možnost se v klidu převléknout, případně se ještě před cvičením osprchovat a připravit se tak na lekci, kterou jste si vybrali.

Přijdete-li na po začátku lekce, bohužel nemůžete být do lekce vpuštěni z důvodu nežádoucího vyrušení ostatních návštěvníků. Nechte si, prosím, dostatek času na cestu do studia.

Pokud se necítíte dobře nebo máte jakékoliv příznaky virového onemocnění, nenavštěvujte prosím skupinové lekce.

Jak to chodí v průběhu lekce?

  • Pro cvičení zvolte vhodné oblečení, které vás nebude žádným způsobem obtěžovat a škrtit. Můžete si také vzít pantofle na přechod ze šatny do sálu. Cvičí se naboso.
  • Před cvičením minimálně 2 hodiny nejezte těžká jídla a nepijte alkohol. Jste-li kuřák, není vhodné bezprostředně před i po hodině kouřit.
  • Před lekcí je vhodné si omýt chodidla, případně se osprchovat. Přicházejte nenaparfémovaní.
  • Na hodinu si, prosím nenoste telefon.
  • Během lekce se prosím zdržte komunikace s ostatními návštěvníky.

Děkujeme za pochopení a respektování uvedených pravidel.

Jaké jsou naše lekce?

Jogových stylů je mnoho, a přesto je jóga jen jedna. Lekci netvoří její název, ale osobnost lektora a klienti, kteří na ní přicházející. Podívejte se v rozvrhu na naše nabízené lekce a vyberte ty, které vás osloví. Sami pak při návštěvě zhodnotíte, zda byl váš výběr správný, nebo vyzkoušíte více stylů i lektorů. My vám to určitě doporučujeme.

Popis jednotlivých lekcí najdete přímo v rezervačním systému.