Skip to content

Fusion Yoga Studio nenabízí jen klasické lekce jógy, ale také speciální akce, nejrůznější kurzy, celodenní semináře i společně strávené víkendy na různých místech Česka.

Podívejte se, jaké akce aktuálně připravujeme.

Filtr akcí
c01f76ad-52fd-4f06-ad46-cae8873f5175
WORKSHOP Úvod do Ashtanga jógy s Nelou Bauerovou
  • 16. 12. 2023
    650 Kč

    Ashtanga Vinyása jóga je vysoce rozšířeným stylem jógy. Jedná se o pevně danou sérii ásan, které se učíte krok za krokem, takže po určitém čase jste schopni cvičit téměř samostatně.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.