Skip to content

Fusion Yoga Studio nenabízí jen klasické lekce jógy, ale také speciální akce, nejrůznější kurzy, celodenní semináře i společně strávené víkendy na různých místech Česka.

Podívejte se, jaké akce aktuálně připravujeme.

“Yin-yang” jógový víkend pro ženy na Lipně s Pavlou Galla Rožumberskou
“Yin-yang” jógový víkend pro ženy na Lipně s Pavlou Galla Rožumberskou
  • 14.–16. října 2022
    5 160 Kč

    Jógový víkend pro ženy ve kterém budeme odhalovat naše charakterové stránky, protože každá z nich je důležitá a tvoří naši celistvost. Přihlašujte se e-mailem nebo telefonicky na odvarkova@villasresorts.cz, +420 702 047 307.

Jóga na Srí Lance v listopadu 2022 s Pavlou Galla Rožumberskou
Jóga na Srí Lance v listopadu 2022 s Pavlou Galla Rožumberskou
  • 13.-25. listopadu 2022
    22.890 Kč

    Milé ženy, lákají vás překrásné pláže, historické památky, zachovalá příroda, exotická zvířata, hory,čajové plantáže, báječné jídlo a k tomu jemná jógová praxe? Kde jinde naplnit svůj vlastní pohár životní energie, než na jedné z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací naší planety, na Srí Lance.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.