Skip to content

Zde najdete naše kontakty. Těšíme se na vás na viděnou v srdci Dolních Břežan.

FUSION YOGA STUDIO
Náměstí Na Sádkách 701
252 41 Dolní Břežany

telefon +420 774 188 801
mail info@fusionyogastudio.cz

Provozovatel
Studio Skokánek s.r.o., IČ 28488202, Dolní Břežany

číslo účtu: 2902090331/2010 (FIO)

Parkování je možné hned u studia.

Své auto můžete nechat v těsné blízkosti studia na náměstí Na Sádkách. Jsou zde parkovací automaty s mobilní aplikací. První hodina je zdarma, druhá a třetí hodina je za 20 Kč, za každou další hodinu se platí 30 Kč.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.