Skip to content

Kolik stojí jednotlivé lekce vám přehledně představí náš ceník. Cena se liší dle denní doby, délky lekce.

Zvýhodněnou cenu získáte, čerpáte-li platbu z kreditu. Slevu nabízíme studentům, maminkám na mateřské a seniorům ve věku nad 62 let.

Ranní, dopolední a polední lekce

 • 60 minut (základní cena)
  199 Kč
  (169 Kč studenti / matky samoživitelky / senioři nad 62 let)
 • 60 minut (při čerpání z kreditu)
  170 Kč
  (159 Kč studenti / matky samoživitelky / senioři nad 62 let)

Odpolední a večerní lekce

 • 60 minut (základní cena)
  219 Kč
  (189 Kč studenti / matky samoživitelky / senioři nad 62 let)
 • 60 minut (při čerpání z kreditu)
  199 Kč
  (179 Kč studenti / matky samoživitelky / senioři nad 62 let)
 • 75 minut (základní cena)
  229 Kč
  (209 Kč studenti / matky samoživitelky / senioři nad 62 let)
 • 75 minut (při čerpání z kreditu)
  199 Kč
  (189 Kč studenti / matky samoživitelky / senioři nad 62 let)

Víkendové lekce

 • 60 minut (základní cena)
  219 Kč
  (189 Kč studenti / matky samoživitelky / senioři nad 62 let)
 • 60 minut (při čerpání z kreditu)
  199 Kč
  (179 Kč studenti / matky samoživitelky / senioři nad 62 let)

Nahrajte si kredit v našem rezervačním systému a získejte zvýhodněnou cenu lekcí.

Nahrát jej lze online přes GoPay, uhradit bankovním převodem nebo kartou či it hotově přímo na recepci studia. Minimální vklad pro čerpání zvýhodněných cen lekcí je 1 000 Kč. Pohyb kreditu po vložení a čerpání můžete sledovat online. Kredit platí pouze na otevřené lekce, nelze jej uplatnit na kurzy, semináře a workshopy a na zboží v našem butiku. Je nepřenosný, nevratný, ale je časově neomezený.

Pronájem jógového sálu

 • 1 hodina
  750 Kč
   
 • 3 hodiny
  2 000 Kč
   
 • 1 den (během víkendu)
  7 000 Kč
   
 • Víkend
  13 500 Kč
   

Jaké jsou storno podmínky?

Rezervovanou otevřenou lekci lze v rezervačním sytému zrušit nejpozději 4 hodiny před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z kreditu, či po vás bude cena lekce vyžadována při příští návštěvě.

Po přihlášení na kurz, seminář nebo workshop je nutné, aby byla celá částka připsána na náš účet nejpozději do 5 dnů, jinak bude vaše rezervace automaticky stornována. V okamžiku přijetí platby vám zašleme potvrzení. Pokud byste částku uhradili a nepřišel vám e-mail o potvrzení, prosím kontaktujte nás. Častým důvodem bývá nesprávně vložený variabilní symbol.

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu nebo workshopu bude účtován storno poplatek ve výši 50 %, polovina uhrazené částky vám bude vrácena. Pokud se klient na zvolený kurz či workshop nedostaví či se z něj neomluví alespoň dva týdny předem, je studio oprávněno ponechat si plnou výši ceny. Místo je možné přenechat jiné osobě.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.