Skip to content

Přečtěte si jaké máme novinky. Nenechte si ujít nic, co nabízí náš blog.

Naše tělo, náš chrám. Co do něj vkládáme, tím ho vyživujeme. Tady najdete tipy pro lepší, zdravější a vyrovnanější život.

Tipy pro harmonii a radost. Nezapomínejme na detoxikaci těla. Nikdy není pozdě na změnu. Žijte teď.

V novinkách můžete najít i starší články na dalších stránkách nebo použijte hledání.

25. 4. 2023
Pomalu ale jistě vstupujeme do překrásného období kola roku. Máje, který je plný plodnosti, barev, vášně, smyslných a opojných vůní, z rozkvétajících květin,...
6. 4. 2023
Milí jógoví přátelé, přejeme, ať jarní dny vám štěstí přinesou a Velikonoce dny pohody pro vás jsou. V pátek a...
2. 4. 2023
Velikonoční svátky přichází a spolu s nimi i magická barevnost v přírodě. Vše kolem nás je barevné, mladé a živé....

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.