Skip to content
Náš tým > Romana Šilhánková
lektorka studia

Je manželkou, maminkou třech dětí, praktikuje holistické a přírodní léčení.

Romana jde cestou jógy již 18 let. Jógu nevnímá pouze jako cvičení, ale jako způsob života, který klade důraz na respekt, soucit, spolupráci a harmonii. 

Zaměřuje se na jemné a rehabilitační formy jógy. Soustředí se na velmi pozornou a jemnou práci s tělem a dechem s cílem propojit se sami se sebou a najít vnitřní klid.

photo-Dara_Rakovcik-1083

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Yoga Alliance Teacher 200HR (USA)
Yin Yoga, MyoFascial release, Subtle Yoga, Kids Yoga (USA)
Slow flow, Yin jóga, Jóga pro fascie, Jóga pro těhotné a maminky po porodu

LEKCE VE FUSION YOGA STUDIU

Zdravá jóga s pomůckami úterý 8:30 - 9:30

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.