Skip to content
Náš tým > Jana Novotná
strážkyně chodu studia

Manželka a matka tří dětí. Miluje sport, cestování, vše krásné, dobré jídlo se skleničkou vína a především JÓGU, která se pro ni stala součástí každodenního života. Do každé lekce vkládá kousek sebe a zároveň kombinuje zkušenosti z kurzu školy Vaška Krejčíka, měsíčního kurzu jógy v indické Rishikeshi a jin jógové terapie z GOA Indie a mnoho dalších. Klade důraz na správné provedení pozic ve spojení s dechem a jako aktivní sportovec dokáže zacílit v lekcích speciální potřeby právě sportovců. V současné době studuje jógovou terapii u rodiny Mohanů, jejichž jógové kořeny sahají až k otci moderní jógy T.Krishnamacharya.

Jóga je pro ní nekonečný proces vzdělávání a sebepoznání, které předává dál ve svých lekcích. Její lekce jsou dynamické, veselé, s prvky na posílení těla, základem ve stylu vinjásy.

Jana Novotná

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Power Yoga – Poweryoga akademie (Praha)
Vinyasa Yoga, Hatha Yoga (Indie Rishikesh), Yin Yoga (Indie GOA), SUP Yoga, Aerial and Trapeze Yoga,
Yin Yoga terapie ve skupinových i individuálních lekcích, Jóga pro sportovce

LEKCE VE FUSION YOGA STUDIU

Yin & Yang pondělí 19:00–20:00

Firemní jóga středa 15:30-16:30
Aroma Yin Yoga středa 19:45–20:00                                                                    Ranní šálek jógy čtvrtek 7:30-8:30

 

 

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.