Skip to content
Náš tým > Martina Linhartová
lektorka studia

Martina je maminkou téměř dospělé dcery a rozverného 14 letého chlapce. Jóga je pro ni radost a nekončící inspirace, kterou ráda sdílí během svých lekcí, a to nejen přes fyzické cvičení, ale i přes práci s dechem a s pozorností. Jógu vnímá jako způsob života, který lidi spojuje a probouzí v nich jemnost a vede je k vědomé pozornosti.

Ve svých lekcí čerpá ze svých několika jógových cest do jihozápadní Indie, kde měla možnost studovat jógový systém PranaVashya yogu a pranajamu (práci s dechem) přímo u jeho zakladatele Vinaye Kumura. Klade důraz na význam síly a lehkosti dechu, na uvolnění v pozicích, zjemnění a zklidnění roztěkané mysli, a to i při dynamičtějších ásanách.

IMG_8776

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Intensive Prana Vashya course Mysore (India)

Škola yoga - Next Level- Petr Smil (Praha)

Instruktor jógy - Fisaf (Praha)

LEKCE VE FUSION YOGA STUDIU

Hatha Fusion Yoga neděle 18:00–19:15

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.