Skip to content
Náš tým > Daniela Dzurillová
lektorka studia

Jóga je pro ní zážitkem. Ve spojení dechu, pohybu a mysli pociťuje neskutečnou radost, záplavu nádherných emocí, občas smutných, ale i to patří k józe…

Pracovat s emocemi, starými vzorci, očekáváním, zklamáním, odpuštěním, přijetím, otevřením srdce a celkový proces transformace je cesta, na kterou nastoupila a stále po ní kráčí.

Cítí neskutečnou vděčnost za to, co dělá, co jí je umožněné, za to, že každé ráno otevře oči a každý večer děkuje za všechno dobré, ale i méně příjemné či smutné, co se jí stalo během dne. Děkuje za to, že je, že jsme. Uvědomuje si, jakou má krásnou moc tvořit a vytvářet si život přesně tak, jak chce.

photo-Dara_Rakovcik-1079

Tuto radost, tuto vděčnost, pokoru a dobro se snaží předávat dál skrze jógu.

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Registered Yoga Aliance Teacher (Bali, Praha)
Ayurveda and Hormonal Yoga (Praha)
Hatha yoga, Power yoga, Cvičení mami s mimi

LEKCE VE FUSION YOGA STUDIU

Jóga pro začátečníky - KURZ úterý 17:45-18:45

Hatha Fusion úterý 19:00–20:00

Ranní šálek jógy čtvrtek 8:30–9:30

Hravá jóga pro maminky a miminka čtvrtek 10:00–11:00

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.