Skip to content
Náš tým > Anička Pokorná / Srncová
lektorka studia

S pokorou k viditelnému a ještě větší k neviditelnému.

Pochází z bohatě umělecké rodiny. S radostí se oddává tanci, herectví, malování, zpěvu a józe. Vystudovala Taneční konzervatoř v Praze a po absolutoriu získala angažmá a odstartovala svou taneční kariéru v baletním souboru Divadla Josefa Kajetána v Plzni. S Černým divadlem Jiřího Srnce (Anny tatínek) procestovala coby herečka a tanečnice mnoho zemí Evropy, Jižní Ameriky a Asie.

“Jsme tvůrci svých životů a naše možnosti jsou nekonečné.”
Přestože ráda cestuje, nejlákavější je pro ni cesta do vlastního nitra.

Jógové spojení získala od rodičů, kteří jsou pro ni celoživotní inspirací.
Pro hlubší jógové poznání se rozhodla vycestovat do Indie. A tak mohla jógu doslova  nasát všemi smysli. Zvolila 200 Hour Yoga Teacher training course v Goa, kam zanedlouho znovu odcestovala, tentokrát však už jako lektorka jógy v Dream Catcher Unique Retreat Yoga.
Při tomto indickém jógou prostoupeném putování zavítala též do Rishikeshi, Kéraly, Ágry a Jaipuru, kde si splnila sen a měla indickou svatbu.
Pořádala též baletní kurzy a jógové workshopy v Jižní Koreji.

Každá Anny lekce bude jedinečná, inspirována Vámi a tvořena naším přítomným okamžikem a společnou energií.
Rozhýbeme tělo tak, aby zůstalo zdravé, silné a živé. Ztišíme mysl, abychom mohli slyšet tep svého vlastního srdce.

fusion_lektorky_foto_ctverec_srncova

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Kashish Yoga 200 Hour Yoga Teacher training Multi-Style - Hatha Yoga, Vinyasa Yoga, Ashtanga Yoga, Aerial Yoga, Yin Yoga
(Indie, Goa)

Rishikesh Yoga School
Acro Yoga, Meditation, Pranayama
(Indie, Rishikesh)

Sivananda Yoga Vedanta Ashram
Ayurveda Yoga Wellness course
(Indie, Kerala)

Sivananda Yoga Vedanta Seminarhause
Yoga nidra, zpěv manter
(Rakousko)

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.