Skip to content
Náš tým > Veronika Ingrová
lektorka studia

Žena, maminka skvělé dcery, zlatého retrívra a kocourka… Vždy jí zajímala cesta k radosti. K pocitu štěstí v přítomném okamžiku. Dlouhému životu ve zdravém těle.

Je ráda venku, v lese, u moře i v horách. Stejně ráda je ale také doma. S rodinou. Má ráda dobré jídlo, bylinkové čaje s medem a červené víno.

photo-Dara_Rakovcik-1103

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Hatha Yoga Teacher 200 RYT (Praha)
Jivamukti Yoga a Mantra Yoga Workshops
Hatha jóga s principy Jivamukti, zpěv manter

LEKCE VE FUSION YOGA STUDIU

Mantra Fusion Yoga čtvrtek 19:00–20:15

Ranní jóga pro radost sobota 8:30–9:30

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.