Skip to content
Týden OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v našem Studiu v termínu 19. - 25. září
26. 8. 2022
Jóga nám svou všímavostí otevírá oči i srdce a ukazuje nám, kolik krásy se v nás a všude kolem nás nachází. Dává nám i v dnešní nelehké době schopnost radovat se a být vděční za drobné každodenní věci a spolu s tím vrací životu jednoduchost, přirozenost a pokoru. Jóga vás volá a chcete jógu vyzkoušet s námi? Od 19. září máte tu nejlepší možnost...
Koukni na můj teenage blog na www.opravduskvelyweb.cz (2)

Srdečně vás zveme na náš Týden otevřených dvěří, který bude probíhat ve Fusion Yoga Studiu v termínu 19. – 25. září. Během tohoto týdne můžete všechny naše lekce i chystané kurzy (formou ukázkových lekcí) vyzkoušet zdarma.

Máme pro vás připravené ranní, dopolední i večerní lekce pro začátečníky i mírně pokročilé a také kurzy pro vás, vaše děti i seniory. Stačí si jen vybrat…

Rezervace probíhají již nyní v našem rezervačním systému, tak neváhejte a zajistěte si své místo včas, protože lekce i kurzy se pomalu plní.

Rezervované lekce si prosím poznamenejte do svého kalendáře, ať na ně nezapomenete a neblokujete tak místa ostatním zájemcům.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás 🙂

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.