Skip to content
Speciální PŘEDVÁNOČNÍ ROZVRH jógových lekcí od 18.12. do 22.12.
12. 12. 2022
Připravili jsme pro vás SPECIÁLNÍ PŘEDVÁNOČNÍ ROZVRH od 18.-22.12. Týden před Štědrým dnem bývá většinou dost hektický... Přijďte si k nám pro atmosféru klidu a pohody.
Fusion FB
Přijďte si k nám v těchto hektických dnech odpočinou od vánočních příprav, nabrat novou energii a atmosféru klidu a pohody. Připravili jsme pro vás speciální lekce s vánoční tématikou s vašimi oblíbenými lektory.
Všechny lekce si můžete REZERVOVAT v našem systému.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.