Skip to content
Přejeme vám KRÁSNÉ VELIKONOCE za celý tým Fusion Yoga Studia
6. 4. 2023
Milí jógoví přátelé, přejeme, ať jarní dny vám štěstí přinesou a Velikonoce dny pohody pro vás jsou. V pátek a sobotu se ještě můžeme vidět na jógových lekcích s Janou a Veronikou.
339139691_958547828490978_8087568012976388297_n
Ve Studiu se můžete potkat ještě zítra v 8.00 na Core Yoze s Janou.
Dále se na vás po Velikonocích těšíme v Úterý 11.4. dle běžného rozvrhu.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.