Skip to content
Padají na vás podzimní chmury? Užívejte si "BABÍHO LÉTA"
7. 9. 2022
Ačkoliv se nám blíží ta nehostinnější polovina kola roku, čas podzimních plískanic, je září stále ještě plné slunce a doznívající pohody letních měsíců. Užívejme si jej. A jak?
Koukni na můj teenage blog na www.opravduskvelyweb.cz (2) (kopie)

Večery se pomalu prodlužují, dny se krátí, rána jsou chladnější a také plná mlhy. I když v září ještě doznívá léto, své si říká už i podzim, který neodvratně klepe na dveře. Padají na vás podzimní chmury?

Ačkoliv se nám blíží ta nehostinnější polovina kola roku, čas podzimních plískanic, je září stále ještě plné slunce a doznívající pohody letních měsíců. Užívejme si jej a čerpejme vitamín D, co to jde.

 

Vděčnost a hřejivé slunko zlatavého babího léta

Létosice končí, ale začíná podzim, období sklízení toho, co jsme zaseli.

S dřívější tmou mohutnější vděk vůči rostlinám za to, že rostou, vůči květinám za to, že se na nás smějí…

Našim předkům byla vděčnost za štědrost Matky Země přirozená. Vnímali ji jako něco samozřejmého, což plynulo z toho, že vlastně nic nebrali jako samozřejmost.

Ve městech nevidíme, co úsilí stojí za vypěstováním jednoho jablka, které si koupíme v supermarketu, jsme ochuzeni o krásu péče o přírodu a o radost z plodů, které z ní vzejdou. Je pro nás jednoduché jít do obchodu a koupit si, co potřebujeme, vnímáme to jako něco samozřejmého. Jak to změnit?

 

Jak změnit přístup

Stačí změnit přístup, obrátit pozornost k sobě a hledat ve vlastní přirozenosti to, na co jsme zapomněli – prostou dětskou radost, nadšení a vděk za obyčejně neobyčejné věci, jako je slunce, sladké jablíčko, pohlazení od milované osoby. Dobré je také pravidelné otužování (i pro děti formou hry), během chladnějších dnů hlavně nohy v teple a dostatek vitamínů. Ne těch umělých, ale např. ta naše česká jablíčka :-).

S tím vším nám může pomoci také JÓGA, která nás vede zpátky k nám samým a ukazuje nám, jak může být život krásný, když si ho nebudeme komplikovat. I proto jsme pro vás připravili celý Týden otevřenách dveří v termínu 19.-25.9., během kterého si s námi můžete jógu vyzkoušet zcela ZDARMA. Neváhejte a využite pár posledních volných míst rezervací v našem systému.

 

Krásný a vděčný čas “babího léta”

Fusion Yoga Studio

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.