Skip to content
Novinka v našem Studiu pro vás: Bylinkový relaxační polštářek RUSTIC NATURAL
13. 5. 2022
Do našeho Studia jsme pro vás pořídili velmi příjemnou novinku - relaxaní polštářek na oči (neboli eye pillow), který je výborným a také voňavým pomocníkem při relaxacích a meditacích.
Příspěvek FB (kopie 3)
Na relaxaci

Polštářek se používá při tzv. Šavásaně –  ze slov šava, což v překladu znamená mrtvola, a ásana neboli pozice. Podle toho tato poloha i vypadá. Ležíte na zádech, ruce máte volně položené vedle těla s dlaněmi nahoru. Uvolněně položené byste měli mít také nohy, rozložené na šířku pánve, špičky nohou spadlé do stran. A polstářek si přiložíte na oči. Kompletní temnota a jemná vůně mateřídoušky vám pomohou navodit harmonickou atmosféru a také vám pomohou vstoupit do meditace.

Z čeho je polštářek vyroben

POTAH POLŠTÁŘKU je ušit ze 100 % lnu. Lněný materiál je antibakteriální a hypoalergenní, tím se stává velkým přínosem hlavně pro děti a pro alergiky. Len je také trvalý, při každém praní nabývá na kráse a jeho kvalita přetrvá několik generací. Povlak je pratelný.

VNITŘNÍ POLŠTÁŘ je ušit ze 100 % kvalitní nebělené bavlny a je vyplněn lněnými semínky a bylinkami dle výběru.

Jakou bylinku jsme pro vás vybrali? 

MATEŘÍDOUŠKU – která pomáhá navodit duševní pohodu, působí proti nespavosti a také pomáhá při úlevě od suchého kašli, tlumí bolest hlavy, má pozitivní vliv na trávicí a dýchací systém…

Přejeme příjemné a voňavé relaxace v našem Fusion Yoga Studiu.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.