Skip to content
Nová lekce v rozvrhu - Jóga pro zdraví s lektorkou Janou Novotnou
1. 6. 2022
Jóga pro zdraví se od měsíce června koná každé pondělí od 9.00 do 10.00 a je určena nejen klientům se sedavým zaměstnáním či bolestmi zad. Velmi vhodná je i pro seniory či ženy po porodu. Jednoduše pro všechny, kteří chtějí podpořit své fyzické i psychické zdraví.
Příspěvek FB (kopie)
Lekce je zaměřená na odstranění svalových dysbalancí, na protažení celého těla, posílení tzv. hlubokého stabilizačního systému a především „správné“ dýchání.
V průběhu hodiny Vás neminou cviky na posílení vnitřních břišních svalů, horních i dolních končetin, cviky na protažení, uvolnění a také různé dechové techniky a relaxace.
Upozornění
Lekci jsme zařadili místo „Zdravých zad“ s lektorkou Vlaďkou Vackovou, která se nám opět po letních prázdninách vrátí.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na lekci Jóga pro zdraví každé pondělí 9.00 – 10.00.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.