Skip to content
Májové novinky v rozvrhu lekcí
8. 5. 2022
Zatímco většina jógových studií s krásným počasím a odlivem klientů pomalu lekce ubírají, my ve Fusion Yoga Studiu pro vás lekce přidáváme a rádi bychom vás s nimi seznámili.
Příspěvek FB (kopie 2)
Hravá jóga pro maminky a miminka

Na přání novopečených maminek přidáváme ještě jednu lekci Hravá jóga pro maminky a miminka a to každé pondělí od 10.45 do 11.45 se zkušenou lektorkou Romanou Šilhánkovou.

Pojďte zažít to nejkrásnější spojení matky a dítěte trošku jinak: s jógou pro čerstvé maminky. Navrátíme sílu do svého těla, pohladíme ho dechem, cvičeními proti únavě, stresu či vyčerpání. Jemnými pozicemi postupně posílíme tělo, vrátíme mu chuť žít a objevovat samu sebe, svůj dech, svou duši. Podporovat to krásné propojení mezi matkou a dítětem. Dětičky budou doprovázet své maminky pohledem, úsměvem, maminky zas jemnými objetím a pohlazením. Co může být víc, než propojení maminky s miminkem během společného času jen pro sebe?

Ranní šálek jógy

A další nová lekce na vaše přání. Ranní šálek jógy s lektorkou Janou Novotnou každý čtvrtek od 7.30 do 8.30.

Ranní jóga je jako šálek kávy nebo čaje. Probudí vás, zahřeje, dodá tělu i mysli potřebnou energii. Na lekci odlepíme víčka od očí, dechem promasírujeme zapomenuté svaly, protáhneme páteř a vybudujeme sílu v dolních končetinách. Probudíme v nás usměvavého člověka s rovnými zády a radostí na celý den. No a tu kávu nebo čaj si pak můžete dát po lekci :-).

Onko jóga

Zveme vás na pravidelné lekce jógy, které jsou výhradně věnovány pacientům s onkologickým onemocněním.

V průběhu léčby nebo i těsně po ní je potřeba jógu přizpůsobit. Tyto lekce jógy pro onkologicky nemocné pacienty jsou zdarma a konají se každé úterý od 12.00 do 13.00 pod vedením lektorky Jany Novotné.

Těšíme se na vás :-).

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.