Skip to content
Letní rozvrh lekcí ve Fusion Yoga Studiu
26. 6. 2022
Toužíte zůstat i během prázdnin ve fyzické kondici a psychické pohodě? Ve Fusion Yoga Studiu pro vás cvičíme během celého léta.
Koukni na můj teenage blog na www.opravduskvelyweb.cz (1)

Možná máte obavu, že nebudete mít během letních prázdnin kam docházet na své pravidelné lekce jógy. Většina kurzů končí, zavírají se tělocvičny a další prostory…

Nebojte, u nás ve Fusion Yoga Studiu máte dveře otevřené i během celého léta. Podívejte na náš rozvrh jógových lekcí a neváhejte se rezervovat v našem on-line systému.

Těšíme se na vás v místě propojení všech smyslů, kde vám bude vždy příjemně i za velmi teplých dní.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.