Skip to content
KURZY OD ZÁŘÍ 2022 - Ranní jóga pro zralé dámy
27. 7. 2022
Představujeme vám chystané jógové kurzy od září 2022. Tentokrát Ranní jógu pro zralé dámy s lektorkou Janou Novotnou. Kurz začíná 27.9. a lekce budou probíhat každé Úterý od 7.30 do 8.30 hodin. Celý kurz má 12 lekcí (končí 13.12.) a stojí 1.990 Kč.
Dámy fb

Příjemná ranní jóga pro ženy ve zralém věku, které se chtějí aktivně podílet na udržení svého zdraví, krásy i dobré nálady. I přes potíže, které zralý věk postupně přináší, jsou statečné, odhodlané se hýbat a dělat pro sebe maximum.

Během lekcí se naučíte plně prodýchnout plíce díky dechovým technikám, vnímat vnitřní prostředí v těle. Budete aktivovat endokrinní a lymfatický systém, prohřejete klouby bez zátěže, protáhnete šlachy, rozpohybujete fascie celého těla a ještě se u toho zasmějete.

Nemusíte se obávat rychlých přechodů směrem nahoru a dolů, kvůli kolísání krevního tlaku. Využijete nejrůznějších pomůcek při citlivosti zápěstí, kolen, kyčlí apod. Užijete si bezpečný prostor ženského kruhu a také péči, kterou si jistě zasloužíte.

Ukázková lekce ZDARMA proběhne v Úterý 20.7. od 7.30 do 8.30.

Možnost rezervace či přihlášení on-line ZDE

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.