Skip to content
KURZY OD ZÁŘÍ 2022 - Jóga pro začátečníky
12. 9. 2022
Na vaše dotazy a přání přidáváme jógový kurz pro začátečníky od září 2022 s lektorkou Danielou Dzurillovou. Kurz začíná 27.9. a lekce budou probíhat každé Úterý od 17.45 do 18.45 hodin. Celý kurz má 12 lekcí a stojí 2.290 Kč.
Koukni na můj teenage blog na www.opravduskvelyweb.cz (2)
Rádi byste se jógu naučili pěkně od začátku v uzavřené skupince ostatních „začátečníků“?
Obáváte se přijít do otevřené lekce, že byste nestíhali?
Chcete se naučit cvičit správně, abyste si neublížili?

Pak je tento kurz vhodný právě pro vás. Čeká vás menší uzavřená skupinka, ve které s lektorkou Danielkou budete postupovat hezky krůček po krůčku. Naučíte se správně dýchat, provádět základní sestavy – Pozdravy Slunci, základní silové pozice Bojovníků a další ásany ve stoje, na zemi, v leže i tzv.obrácené pomůcky. Využijete pomůcek, které jsou pro vás ve Studiu k dispozici, aby pro vás všechny pozice byly dobře proveditelné.

Ukázková lekce ZDARMA se bude konat v Úterý 20. září od 17.45 do 18.45 hodin.

Možnost rezervace či přihlášení na ukázkovou lekci on-line ZDE

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.