Skip to content
KURZY OD ZÁŘÍ 2022 - Jóga pro sportovce
26. 7. 2022
Představujeme vám chystané jógové kurzy od září 2022. Tentokrát Jógu pro sportovce s lektorkou Janou Novotnou. Kurz začíná 26.9. a lekce budou probíhat každé Pondělí od 20.00 do 21.00 hodin. Celý kurz má 12 lekcí (končí 12.12.) a stojí 2.390 Kč.
Sportovci fb

Lekce tohoto kurzu jsou zaměřená na aktivní lidi. Pro muže i ženy, jednoduše pro vhodná pro každého jako kompenzaci ke své oblíbené sportovní činnosti.

Prvních 5-15 min věnujeme čistě dechovým cvičením, budeme trošku experimentovat a hrát si s naším dechem, protože je známo, že správným dechovým cvičením můžeme zvýšit sportovní výkon a hodnotu VO2. Dále lekce pokračuje lehkým zahřátím jednotlivých částí těla a pak nás čekají samotné ásany, kde budeme klást důraz na správné provedení a v každé asaně setrváme až několik dechů.

Lekce je mírně dynamická s prvky pro posílení středu těla a zároveň protažení sportem namáhaných č zkrácených partií.

Ukázková lekce ZDARMA proběhne v Pondělí 19.7. od 20.00 do 21.00.

Možnost rezervace či přihlášení on-line ZDE

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.