Skip to content
KURZY OD ZÁŘÍ 2022 - Jóga pro děti (3-5 let)
1. 8. 2022
Představujeme vám chystané jógové kurzy od září 2022. Tentokrát Jógu pro děti (3-5 let) s lektorkou Danielou Fremuntovou. Kurz začíná 27.9. a lekce budou probíhat každé Úterý od 16.00 do 16.55 hodin. Celý kurz má 12 lekcí (končí 13.12.) a stojí 1.990 Kč.
Děti fb
Obsah kurzu:
– budeme si hrát, běhat, tvořit a radovat se z pohybu
– zacvičíme si jógové pozice ve dvojicích i samostatně
– budeme dýchat, smát se a radovat
– čeká nás relaxace- nejen v leže ale i při tématickém tvoření
S sebou:
– pohodlné oblečení
– cvičíme na boso, nebo v protiskluzových ponožkách

Ukázková lekce ZDARMA proběhne v Úterý 20.7. od 16.00 do 16.55.

Možnost rezervace či přihlášení on-line ZDE

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.