Skip to content
KURZY OD ZÁŘÍ 2022 - Jóga pro aktivní seniory
28. 7. 2022
Představujeme vám chystané jógové kurzy od září 2022. Tentokrát Jógu pro aktivní seniory s lektorkou Denisou Koubkovou. Kurz začíná 5.10. a lekce budou probíhat každou Středu od 11.00 do 12.00 hodin. Celý kurz má 11 lekcí (končí 14.12.) a stojí 1.690 Kč.
Senioři fb

Blahodárné účinky jógy jsou známé už dlouho. Jóga ovlivňuje nejen naše fyzické, ale i psychické zdraví. Udržuje nás v dobré kondici, stimuluje náš mozek, zlepšuje motoriku. Přijďte na lekci, během které se krásně protáhneme, ale budeme budovat i sílu a pružnost. To je důležité v každém věku. Podpoříme vitalitu a stimulujeme celé tělo a také mysl.

Lekce je zaměřená na správné dýchání a bezpečné praktikování ásanové praxe. Nemusíte se obávat rychlých přechodů směrem nahoru a dolů, kvůli kolísání krevního tlaku. Využijete nejrůznějších pomůcek při citlivosti zápěstí, kolen, kyčlí apod. Na závěr si dopřejeme relaxační a meditační techniky, které umocní fyzické cvičení.

Ukázková lekce ZDARMA proběhne ve Středu 21.7. od 11.00 do 12.00.

Možnost rezervace či přihlášení on-line ZDE

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.