Skip to content
KURZY OD ZÁŘÍ 2022 - Hravá jóga pro maminky a miminka
3. 8. 2022
Představujeme vám chystané jógové kurzy od září 2022. Tentokrát Hravou jógu pro maminky a miminka s lektorkou Danielou Dzurillovou. Kurz začíná 29.9. a lekce budou probíhat každý Čtvrtek od 9.00 do 10.00 hodin. Celý kurz má 11 lekcí (končí 15.12.) a stojí 1.790 Kč.
Mami a mimi fb

Pojďte zažít to nejkrásnější spojení matky a dítěte trošku jinak: s jógou pro čerstvé maminky.

Navrátíme sílu do svého těla, pohladíme ho dechem, různými dechovými cvičeními proti únavě, stresu či vyčerpání. Jemnými pozicemi postupně posílíme tělo, vrátíme mu chuť žít a objevovat samu sebe, svůj dech, svou duši. Objevovat to krásné propojení mezi matkou a dítětem.

Dětičky budou doprovázet své maminky pohledem, úsměvem, maminky zas jemnými objetím a pohlazením … Co může být víc, než propojení maminku s miminkem během společného času jen pro sebe?

Ukázková lekce ZDARMA proběhne ve Čtvrtek 22.9. od 9.00 do 10.00.

Možnost rezervace či přihlášení on-line ZDE

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.