Skip to content
KURZY OD ZÁŘÍ 2022 - Harmonizace sedmi čaker
20. 7. 2022
Představujeme vám chystané jógové kurzy od září 2022. Tentokrát Harmonizaci sedmi čaker s lektorkou Pavlou Galla Rožumberskou. Kurz začíná 26.9. a lekce budou probíhat každé Pondělí od 17.45 do 18.45 hodin. Celý kurz má 7 lekcí (končí 17.11.) a stojí 1.490 Kč.
Čakry fb

Během tohoto kurzu poznáte tajemství 7 hlavních energetických čaker (energetických center našeho těla), jejichž otevření a harmonizace vám mohou přinést tělesné i duševní zdraví. Jejich posílením a odblokováním získáte více energie, vitality a vyrovnanosti v každodenním životě.
V tomto kurzu se naučíte krůček po krůčku skrze jógová, dechová a meditační cvičení pracovat se svým svým tělem jemným způsobem. S pocitem, že jste obklopené mořem energie – PRÁNY, která v sobě skrývá opravdovou životní sílu a proniká vším.

Ukázková lekce ZDARMA proběhne v Pondělí 19.7. od 17.45 do 18.45.

Možnost rezervace či přihlášení on-line ZDE

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.