Skip to content
KURZY OD ZÁŘÍ 2022 - Dívčí teen jóga (11-14 let)
18. 7. 2022
Představujeme vám chystané jógové kurzy od září 2022. Tentotkrát Dívčí teen jógu pro dívky od 11 do 14 let s lektorkou Pavlou Galla Rožumberskou. Kurz začíná 26.9. a lekce budou probíhat každé Pondělí od 16.30 do 17.30 hodin. Celý kurz má 10 lekcí (končí 12.12., lekce se nekonají 14. a 21.11) a stojí 1.790 Kč.
Teen jóga fb
Dívčí teen jóga je uzavřená intimní malá skupina (max 10) dívek ve věku 10-14 let, které se mají možnost poznat blíže, navázat přátelství, a tak se za pomocí jógy sbližovat i s měnícím se tělem a procesy dospívání v bezpečí a soukromí.

Zároveň je kladen důraz na rozvíjení ladnosti pohybu – lekce jógy budou okořeněny prvky Dance jógy. Dance jógu tvoří jógové pozice, které jsou rozpohybovávány a různě propojovány jak tanečními prvky, tak i intuitivně vedenými pohyby. Vznikne plynulé a ladné cvičení působící pozitivně na nervovou soustavu, které přináší radost z lepšího poznání vlastního těla a vyjádření sebe sama.

Nebudou chybět ani základní dechové, relaxační techniky a také společné tvoření, zpěv manter či vedené meditace.

Ukázková lekce ZDARMA se bude konat v Pondělí 19. září od 16.30 do 17.30 hodin.

Možnost rezervace či přihlášení on-line ZDE

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.