Skip to content
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE JÓGY ve Fusion Yoga Studiu s lektorkami Pavlou Galla a Janou Novotnou
19. 1. 2023
Chcete cvičit nerušeně a v soukromí? Nehodí se vám žádný čas otevřených lekcí ? Řešíte zdravotní omezení, která vám brání navštěvovat otevřené lekce? Máte speciální potřeby a přání a vyhovuje vám více individuální přístup? Řešením pro vás mohou být individuální lekce jógy v našem Studiu.
Galla FB

Věříme, že vám individální lekce pomohou zlepšit vaši jógovou praxi, posunou vás dále na vaší jógové cestě, kdekoliv se nyní nacházíte. Možná se odvážíte vstoupit do pozic, dechových cvičení i meditací o něco hlouběji než doposud.

… Jin jógová terapie , Yogalates, Hormonální jógová terapie, Zdravá záda, Jógová terapie …

CENA INDIVIDUÁLNÍ JÓGOVÉ LEKCE: 1.000,- / BALÍČEK 10 LEKCÍ: 8.000,-

Pavla Galla Rožumberská

SMS: 604 510 981

Jana Novotná

SMS: 774 188 801

Těšíme se na vás 🙂

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.