Skip to content
Workshop základy Aromaterapie se značkou Nobilis
20. května, 18:00-20:00
    |   390 Kč
390 Kč

Prozkoumejte s námi svět aromaterapie a naučte se využívat léčivé síly přírody.

nobilistilia_slider
Co vám workshop přinese?

Na workshopu s vám budeme sdílet vášeň pro aromaterapii a lásku k přírodní kosmetice, rozšíříte si své znalosti o aromaterapii. Naučíme vás, jak přírodní aromaterapeutickou kosmetiku běžně používat, ať už jste laik nebo profesionál.

Aromaterapie

Aromaterapie je přírodní terapeutická metoda, která cíleně využívá léčebných účinků vonných éterických olejů pro udržení nebo zlepšení zdraví. Aromaterapeutická kosmetika působí komplexně na fyzické i psychické úrovni. Éterické oleje pronikají hluboko do těla a mají mnoho úžasných vlastností, které působí celostně na naši tělesnou i duševní rovinu.

Dárek pro vás

Na závěr workshopu si také namícháte a odnesete vlastní přírodní aroma olej, který můžete mít vždy po ruce. Jako dárek od nás dostanete 10% slevový kupon na nákup produktů Nobilis Tilia v obchodě by K.L.A.R.A.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.