Skip to content
WORKSHOP PILATES se 3 druhy pomůcek s Vlaďkou Vackovou
14. ledna 2023, 9:45 - 12:45
    |   650 Kč
650 Kč

Pojďte si zpříjemnit začátek roku 2023 a zacvičit si 3 různé lekce Pilates, při kterých si vyzkoušíme i méně známé pomůcky.

Fusion FB (kopie 2)

Budeme posilovat, protahovat, uvolňovat nebo masírovat. Zařadíme i prvky Barre Pilates. Není třeba mít s Pilates žádné zkušenosti, většina cviků má varianty pro začátečníky i pokročilé. Těšit se můžete i na drobné občerstvení.

PŘIHLÁŠENÍ

Těšíme se na vás!

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.