Skip to content
WORKSHOP Pánevní dno s Mgr.Denisou Koubkovou
11. února 2023, 10:00 - 13:00
    |   650 Kč
650 Kč

Málo se o něm mluví a ještě méně se o něm ví. Řeč bude o oblasti ženského pánevního dna. O tom, že síla jenž je ukrytá v této oblasti, vám přinese hlubší propojení s vaší vnitřní ženou, ale také o tom, jak tato část působí na naši plodnost, menstruaci nebo inkontinenci.

Dno FB
Upravíme sedací návyky, naučíme se pečovat o pánev a probudíme energie v ní.  Pomocí jednoduchých cviků v leže i sedě propojíme pohyb s dechem. Naučíme se svaly pánevního dna aktivovat a relaxovat.
Nechte se ukotvit do Vašeho pánevního dna. Probuďte svoji ženskost. Jednoduše rozkveťte!
Celým workshopem vás provede zkušená lektorka Mgr. Denisa Koubková, která se zaměřuje na zdravotní aspekty jógy.
Workshop je vhodný pro všechny vědomé ženy, které rády pracují skrz své tělo na přiblížení se sama k sobě. Naopak není vhodný pro těhotné ženy, vč. v procesu IVF.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.