Skip to content
WORKSHOP FACE YOGY - obličejová jóga se Simonou Rydlovou
28.ledna 2023, 10:00 - 12:00
    |   1.800 Kč
1.800 Kč

Face Yoga vás naučí, jak posílit svaly v obličeji, získat pevnější kontury, zjemnit vrásky a rozzářit pleť.

Je to geniální a jednoduché.

A na botox můžete zapomenout! :-)

FACE

Face Yoga neboli obličejová jóga pracuje se stejnými principy jako jóga, jen od krku výš. Jediná část těla, kterou nikdy nezakryjeme a tak málo se jí věnujeme. Obličejová jóga posiluje a tvaruje svaly obličeje. Geniální a tak jednoduché. Stačí 10 minut denně. Nepotřebujete k tomu nic speciálního. "Je to metoda, kterou budete mít na celý život" Simona Rydlová, certifikovaná lektorka Face Yogy. Simona se učila a byla certifikovaná přímo od zakladatelky tohoto oboru Fumiko Takatsu.

Během tohoto workshopu se tuto metodu naučíte a budete ji moci používat každý den.

Face Yoga má spoustu benefitů:

posiluje a tvaruje obličejové svaly

prokrvuje obličej

bojuje proti vráskám na čele, kolem očí, proti nosoretním rýhám

bojuje proti povadlé pleti a druhé bradě

vyrovnává asymetrie v obličeji

zbavuje zlozvyků a grimas, svaly na obličeji jsou pak vědomé

upravuje úsměv

pracuje s akupresurními body na obličeji

uvolňuje emocemi zatuhlé svaly na obličeji

zvyšuje sebevědomí

Workshop bude obsahovat:
Začínáme s Face Yogou. Principy obličejové jógy. Kdy a jak cvičit. Upravíme si postoj. Vysvětlíme si, co nás ovlivňuje to, jak vypadáme.
Čelo a oči. Budeme se učit cviky proti vráskám na čele, mezi obočí a kolem očí. Naučíme se, jak řešit asymetrii obočí. Budeme se věnovat spadlým víčkům. Uvolníme svaly na čele.
Tváře, rty a krk. Budeme bojovat proti spadlým tvářím, nosoretním rýhám. Naučíme se cviky jak na plné, růžové rty a nakonec se naučíme zbavit se druhé brady a zpevnit krk.

PŘIHLÁŠENÍ

Těšíme se na vás :-)

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.