Skip to content
WORKSHOP BARRE PILATES & DANCE YOGA s Pavlou Galla
11. března 2023, 10:00 - 12:00
    |   590 Kč
590 Kč

Srdečně vás zveme na workshop Barre Pilates & Dance Yoga s lektorkou jógy a absolventkou taneční konzervatoře Pavlou Galla. Čekají vás 2 lekce, během kterých probudíte svou ženskost a posílíte svaly břicha, stehen a hýždí stejně jako modelky ve světě ;-).

Dance fb

BARRE PILATES

Je systém cvičení nabitý energií, dynamikou a ženskostí, který kombinuje prvky Pilates (posilování hlubokého stabilizačního systému), baletu, yogy (protažení, pozice) a kondičního tréninku. Během cvičení se používá opora o baletní tyč nebo ždili

DANCE YOGA

Dance yogu tvoří tradiční jógové pozice, které jsou různě pospojovány tanečními prvky. Při dance yoze nezůstáváte dlouho ve výdržích, ale plynule přecházíte pomocí prvků klasického nebo moderního tance do další pozice. Dance yoga je plynulé a velmi ladné ženské cvičení působící pozitivně na mysl a dobrou náladu.

Těšíme se na vás :-)

PŘIHLÁŠENÍ

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.