Skip to content
WORKSHOP 5 Tibeťanů s Veronikou Petrovou
25. února 2023, 10:00 - 13:00
    |   1.500 Kč
1.500 Kč

Srdečně vás zveme na workshop 5 Tibeťanů. Je to prastará technika nazývaná také tajemstvím věčného mládí. Na tomto workshopu si ji naučíte tak, abyste ji mohli dáme praktkovat v pohodlí svého domova.

Tibet fb

Srovnává energie v těle, harmonizuje čakry a stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí. Během workshopu se sestavu 5 Tibeťanů naučíte tak, abyste ji mohli dále sami praktikovat. Jako dárek dostanete krém od firmy JUST.

Těšíme se na vás :-)

PŘIHLÁŠENÍ

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.