Skip to content
"JÓGOVÁ DOVOLENÁ" na Mallorce s Pavlou Galla
11. - 18. června 2023
    |   28.900 Kč
28.900 Kč

Milé ženy, srdečně ráda bych vás pozvala na “jógovou dovolenou” na krásné Mallorce, která bude především zaslouženým odpočinkem.

V podporujícím prostředí naplněném sluncem, mořským vzduchem, jógovými lekcemi, báječným jídlem, luxusním prostředím 4* hotelu s veškerým servisem a společnou ženskou energií se ještě před začátkem léta odměníme za vše, co děláme během roku pro ostatní.

Nyní je čas dopřát si čas sama pro sebe.

 

 

Fusion FB

CO VÁS NA MALLORCE ČEKÁ?

  • jóga zájezd za skvělou cenu v krásném hotelu na Mallorce a to včetně letenky z Prahy v ceně pobytu!
  • ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelu Mar Paguera and Spa****
  • stravování formou polopenze
  • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
  • 2x denně jóga program s lektorkou Pavlou Galla Rožumberskou
  • český servis v místě

DALŠÍ INFORMACE A REZERVACE

Těším se na vás :-)

NEVÁHEJTE S REZERVACÍ JIŽ NYNÍ, MÍSTA JSOU OMEZENA!

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.