Skip to content
JÓGA A RELAXACE na ekofarmě Čapí letka s Pavlou Galla a Petrou Šroubkovou
21. - 23. dubna 2023
    |   3.880 Kč
3.880 Kč

√ Toužíš si odpočinout od všech povinností a být chvíli "mimo připojení" od všech vnějších zdrojů?

√  Ráda by si dopřála svému tělu i mysli volnost, pružnost a laskavou péči?

√  Cítíš, že pobyt v panenské přírodě ve spojení s jógou a ostatními ženami je přesně to, po čem tvoje srdce volá?

Pak vás srdečně zveme na jógovo-relaxační víkend na překrásné ekofarmě Čapí letka.

Eko

Tento pobyt bude především společně stráveným časem v naprostém souladu s přírodou. Během něj budeme cvičit jógu, relaxovat, meditovat, zdravě jíst, používat a vyrábět přírodní kosmetiku a "sdílet jedinečný prostor" se čtyřnohými členy rodiny této farmy.

Co všechno vás během víkendu na farmě čeká?
  • jemné jógové lekce, relaxace a vedené meditace v nádherném jógovém sále, kryté terase či přímo v přírodě (dle počasí )
  • ubytování přímo v areálu farmy, ve dvou zděných, dřevem obložených domcích - vícelůžkové útulné pokoje, ze kterých je výhled přímo na pastviny krav, koz a ovcí
  • součástí vybavení domků je i domácí kosmetika a drogerie, kterou si budete moci během pobytu dobře vyzkoušet a také s majitelkou farmy Luckou v rámci speciálního semináře vyrobit!
  • stravování formou plné penze ze zdrojů farmy
  • pro zájemkyně péče a mazlení s místními domácími zvířaty (koně, poníci, krávy, kozy, ovce, krůty a jasně že i pejsci a kočičky)
  • sdílení ženského kruhu, procházky po nádherné okolní přírodě, povídání a především zasloužený odpočinek od městského ruchu

    REZERVACE MÍSTA ON-LINE ZDE NÍŽE NA STRÁNCE FORMOU VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE >>>

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.