Skip to content
108 POZDRAVŮ SLUNCI - Oslava Letního slunovratu s Janou Novotnou
21. června, 18:00 - 20:00
    |   290 Kč
290 Kč

Srdečně vás zveme na naší tradiční oslavu, tentokrát Letního slunovratu 108 POZDRAVY SLUNCI s lektokou Janou Novotnou. Nenechte si ujít tuto transformační událost.

Fusion FB

Letní slunovrat - nejdelší den a nejkratší noc. Chvíle největší plnosti v přírodě. Zároveň okamžik, kdy se můžeme dotknout toho nejhlubšího v nás.

Element vody, která pročisťuje naše emoce, když spolu s vodou našich slz necháme odejít hluboko pohřbené zážitky. Pohár je přeplněný vodou, stejně tak jako příroda je přeplněna vůní, květinami, růstem a krásou.

Proč 108 pozdravů Slunci?

108 pozdravů Slunci je silný detoxifikační zážitek, který očistí naše tělo i mysl od všeho, co již nepotřebujeme, co nás brzdí, co nám nepřináší radost a uvolní tak místo pro nové zážitky, novou lásku, radost ze života, pro nové začátky.

Jak bude lekce probíhat?

Lekce je rozdělena do 8 částí, po každé si krátce odpočineme. Pozdravy začínají od toho nejjednoduššího v sedě a končí dlouhou relaxací v Šavásaně. Zvládne ji každý, i naprostý začátečník, stačí věřit svému potenciálu.

REZERVACE ON-LINE ZDE

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.