Skip to content
Náš tým > Vlaďka Vacková
lektorka studia

Není fyzioterapeutka a nemá ani lékařské vzdělání... A přesto může směle říct, že léčí – vlídným slovem a zdravým pohybovým návykem, ať už při lekcích pilates nebo jógy. Kombinace stylů cvičení, které se krásně doplňují.

Díky Pilates učí vnímat své tělo, mít ho rádi a jednoduchou cestou si díky němu vypomoci od nejrůznějších pohybových problémů. Jóga jí celkově zklidnila, naučila správně dýchat, umět se zastavit a věnovat se vlastním myšlenkám a relaxaci.

Vlaďka Vacková

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Instruktor Body & Mind – Wellness.cz (Praha)
Instruktor Pilates – Wellness.cz (Praha)
Hatha yoga, Rehabilitační a terapeutická jóga, Pilates s pomůckami

LEKCE VE FUSION YOGA STUDIU

Fusion pro zdravá záda pondělí 9:00–10:00

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.