Skip to content
Náš tým > Pavla Galla Rožumberská
kreativní múza studia

Její vášní a životním posláním je pohyb, smyslná ženskost a moderní spiritualita. Vedení žen k jejich vnitřní bohyni skrze jógu, ženské rituály a kruhy.

Je na cestě Kněžky a ceremonialistky. Stále se učí, hledá cesty k poznání, vědomí sebe sama a svého těla. Své dary, zkušenosti, poznatky s láskou a pokorou předává dál.

Je autorkou knihy a motivačních karet Proměna a také marketingovou manažerkou Fusion Yoga Studia.

Pavla Galla Rožumberská

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Instruktor Body & Mind – Energy Studio Václava Krejčíka (Praha)
Certifikované lektorka Hormonální jógové terapie - Dinah Rodrigues (Berlín)
Hatha yoga, Power yoga, Vinyása yoga, Yogalates, Meditace

LEKCE VE FUSION YOGA STUDIU

Yogalates Fusion úterý 9:00–10:00
Vitální jóga pro ženy středa 9:00–10:00
Meditace a Pránájáma čtvrtek 17:30–18:30

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.