Skip to content
Náš tým > Daniela Fremuntová
lektorka studia

Daniela provází děti na lekcích už více než 10 let, sama jógu praktikuje téměř 20 let.

Za tu dobu se její osobní praxe hodně vyvíjela – od dynamické powerjógy a aštanga vinyasy k jemnému tekutému pohybu kraniosakrální jógy. Velmi ji naplňuje pomáhat dětem při sebepoznávání a nalézání jejich možností a potřeb.

Jógu učí hravě, kreativně se spoustou zajímavých pomůcek a obrázků, které často sama vytváří a inspiruje tak ostatní lektory ve svém projektu Jogalovanky.

Daniela Fremuntová

JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ A ZAMĚŘENÍ

Kidding Around Yoga - Kids Yoga Teacher Training
Diplom FISAF Hatha yoga basic a advanced
Jóga pro děti, Hatha yoga, Power yoga, Ashtanga yoga

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.