Skip to content
“Yin-yang” jógový víkend pro ženy na Lipně s Pavlou Galla Rožumberskou
14.–16. října 2022
    |   5 160 Kč
5 160 Kč

Jógový víkend pro ženy ve kterém budeme odhalovat naše charakterové stránky, protože každá z nich je důležitá a tvoří naši celistvost. Přihlašujte se e-mailem nebo telefonicky na odvarkova@villasresorts.cz, +420 702 047 307.

“Yin-yang” jógový víkend pro ženy na Lipně s Pavlou Galla Rožumberskou

“Temnota a světlo v nás”

Mnohé části nás jsou však potlačené, zasunuté do stínu – naše pozitivní i negativní stránky. Ty, které považujeme za špatné jsou ve tmě – kdysy nám někdo řekl, že nejsou v pořádku, ale v dospělém životě nám mohou chybět. Je důležité je tedy vytáhnout na povrch a stávat se tak celistvějším a dospělejším člověkem a právě tomu se budeme věnovat na společném víkendu.

Co vás čeká?
jógový program s lektorkou Pavlou Galla Rožumberskou
snídaně
načerpání energie na Šumavě
privátní ubytování pouze pro naši pro jógovou skupinku
prodloužený check-out
parkování v areálu penzionu
Wifi

Další informace najdete přímo na stránkách resortu.

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.