Skip to content
Jóga na Srí Lance v listopadu 2022 s Pavlou Galla Rožumberskou
13.-25. listopadu 2022
    |   22.890 Kč
22.890 Kč

Milé ženy, lákají vás překrásné pláže, historické památky, zachovalá příroda, exotická zvířata, hory,čajové plantáže, báječné jídlo a k tomu jemná jógová praxe? Kde jinde naplnit svůj vlastní pohár životní energie, než na jedné z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací naší planety, na Srí Lance.

Jóga na Srí Lance v listopadu 2022 s Pavlou Galla Rožumberskou
Srdečně vás zveme na jógový pobyt na Srí Lance, která doslova sálá nádhernou ženskou energií, která je plná barev, chutí, vůní, zážitků, ale pobízí také k zasloužené relaxaci.
Tento pobyt si společně budeme užívat energii moře, slunce, panenské přírody, ale také odpočinek a jemnou jógovou praxi.
Cvičit budeme dvakrát denně a čeká nás takový “průlet jógovým světem”. Těšit se můžete na lekce Hatha jógy, Yin-Yang jógy, Vinyasa flow jógy, harmonizaci čaker a také dechová a antistresová cvičení, vedené meditace a rituály.
Lekce budou probíhat před snídaní, abychom se společně po ránu naladily, rozproudily energii a začali jógou nový den a potom v odpoledních hodinách při západu slunce.
Co vás čeká?

- dovolená spojená s jógou, cestováním a poznáváním
- ubytování ve vile u oceánu s bazénem
- denní praxe jógy
- odpočinek na okolních plážích
- výlety po Srí Lance
- skvělá domácí kuchyně s možností stravovat se také v množství okolních restaurací
- dovolená v exotice, kde se díky pohostinnosti místních budete cítit jako doma
- pobyt je vhodný pro milovníky jógy bez rozdílu v pokročilosti
- na pobyt se můžete hlásit také v jedné osobě, pokud nemáte s kým letět – rozhodně nebudete jediní a není nutné připlácet za jednolůžkový pokoj
- v neposlední řadě vás čekají nezapomenutelné chvíle, ze kterých budete čerpat ještě dlouhou dobu po návratu domů

Další informace a rezervace již nyní:

Ing. Nikola Odvárková
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Jóga v její komplexnosti nám dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí a kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů jógy, pilates, yogalates, tance, meditací a dalších stylů Body & Mind.

Mimo jiné si v našem butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku a další dárky pro radost.

Připravujeme pro vás workshopy a semináře a také víkendové a zahraniční pobyty. S námi budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit. Jsme tu pro všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě.

Harmonické prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí a péče o zdraví na všech úrovních. Vítejte ve Fusion Yoga Studiu.